Тимошенко поставила на коліна, практично всю українську економіку перед Росією. Про яку євроінтеграцію говоримо? – політичний експерт

Репортери express.te.ua вирішили поцікавитись, що думають на рахунок заяви ув’язненої екс-Прем’єра Юлі Володмирівни Тимошенко громадсько-політичні діячі Тернопільщини. Заява вийшла в статті інтернет-видання Українська Правда: «Юлія Тимошенко: Зараз Росія сама робить кожного українця націоналістом» зовсім нещодавно.

Ексклюзивне інтерв’ю щодо даного питання express.te.ua дав політичний експерт Ярослав Чорнозуб.

xjhyjpe, zhjckfd 1

 Що Ви думаєте стосовно останньої заяви Юлії Тимошенко?

Позиція перша – я стверджую, що якщо б вибори Президента України виграла Юлія Тимошенко, а не Віктор Янукович, то сьогоднішня Україна, не була б на шляху євроінтеграції.

Очевидним для мене є те, що зближення України з Російською Федерацією за Тимошенко було б очевидним. Свідченням цього, є ситуація з підписанням Україною кабальних газових угод. Мільярди доларів українська держава, українські громадяни переплатили, абсолютно несправедливо Російській Федерації. Нагадаю громадянам, щопередній бізнес Юлія Тимошенко, був пов’язаний виключно з Російською Федерацією.

Тимошенко по своїй суті являється політиком подвійних стандартів. Вона вже забула за ту нищівну критику яку РФ спрямовувала в сторону українського керівництва щодо її ув’язнення і сьогодні поливає брудом свого політичного приятеля Володимира Путіна. Росія вважає газову угоду доброю бізнес операцією, Україна вважає, що це державний злочин, злочин проти українського народу.

[custom-bq author=”Ярослав Чорнозуб” text=”За свого Прем’єрства, Тимошенко крім популістської риторики, жодних Єврокроків не здійснювала, а натомість посилювала взаємини з режимом Путіна.”]

Другий момент – оскільки, Юлія Володимирівна досить вдалий бізнесмен, вона вміє використовувати політичну кон’юнктуру. Сьогодні їй дуже вигідно говорити про євроінтеграцію, використовувати свої зв’язки в Євро Парламенті і співтоваристві, перш за все для того щоб звільнитися з тюремної камери.

xjhyjpe, zhjckfd 2

Підписання газових угод з Російською Федерацією, та заяви про євроінтеграцію України з уст Тимошенко – це фальш, чи зміна політичної позиції?

В принципі Тимошенко поставила на коліна, практично всю українську економіку перед Росією. Про яку євроінтеграцію говоримо? Всі європейські країни так само як Україна боряться за зменшення цих кабальних цін, більше того, дякувати Богу, що на кінець-то керівництво України зайнялось диверсифікацією енергетики, тобто ми з Американцями підписали угоди по видобутку сланцевого газу, зараз стоїть питання по шельфу Чорного моря. Тут очевидно, що Юлія Володимирівна це людина кон’юнктури.

Як Ви оцінюєте роль подібних заяв, та роль самої Тимошенко в політичному житті країни?

Я не перебільшував би ролі Тимошенко, і саме головне – я не перебільшував би значення її заяв. Тимошенко – це відпрацьований політичний матеріал. На сьогоднішній політичній карті України її немає. Тобто, сьогодні діють абсолютно інші політичні гравці. Це Президент України Янукович, який сьогодні веде Україну до Європи і це опозиція, яка не може, між собою розібратися.

Тимошенко вже не є суб’єктом політичного процесу, вона не може впливати, жодним чином, на політичні процеси. Максимум, що їй залишилося – це писати оці листи. Особисто я не підтримую ув’язнення Тимошенко. Вважаю, що її популістську риторику потрібно було перебороти, за умови перебування Юлії Володимирівни на волі.

[custom-bq author=”Ярослав Чорнозуб” text=”Окрім того, видно, що критика зі сторони євро чиновників на адресу українського керівництва теж зменшилась, тому можна вважати, що сьогодні Тимошенко не є завадою Україні на шляху підписання угоди з ЄС.”]

Як Ви оцінюєте коментар Посла Сполучених Штатів Америки пана Джеффрі Пайєта під час перебування в Тернополі, щодо євро перспективи України?

Устами Посла США в Україні були чітко висловлені слова підтримки прагнення України, самовизначення України, самовизначення в контексті європейської інтеграції, і фактично було застережено інші країни, від зовнішніх втручань у внутрішні справи України.

Тобто ми бачимо що сьогоднішній Уряд США, Президент Обама, висловлює чітку позицію підтримки України та Українського Уряду та Президента на шляху до євроінтеграції.

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району