Тоня Матвієнко: співаків наймають для розваг "під чарочку"

Виступи на концерті на підтримку когось або чогось – це не мистецтво, вони до нього взагалі не відносяться”, – переконана співачка.

 

Тоня Матвиенко

antoninamatvienko.com

На сайті “Главред” відбувся чат із українською співачкою Тонею Матвієнко. Спілкуючись із читачами, вона розповіла, як ставиться до поточних подій в Україні та Євромайдану, чи вважає доцільними виступи співаків на підтримку політиків, що українські артисти отримають від зближення України з країнами Європи, а також чим пояснюється примітивізм музики і текстів деяких українських поп-виконавців.

 

Подаємо стенограму чату з Тонею Матвієнко.

Golub____ka: Тонь, у тебе цілих два старших брата. Чи важко бути найменшою дитиною в сімї ? Чи часто тобі перепадало від братів (а то хлопці, як правило, забіяки)?

Тоня Матвієнко: У нас було так: два синочки і лапочка-дочка. 🙂 Перепадало їм від батьків.

gf_43: А як ви ставитесь до поваленого Леніна?

Тоня Матвієнко: Нарешті.

Lrina: Недавно Настя Каменских отказалась от своих групп Вконтакте и не поддерживает их. Вам помогают ваши группы в соцсетях или мешают? Как относитесь к критике в интернете? Спасибо. Всех благ вам.

Тоня Матвієнко: Оця критика якраз і заважає бути в соціальних мережах. Допомагає мені мій фан-клуб, дівчата, які переживають і люблять мою творчість. Порадами, критикою і чиєюсь думкою мені набридло жити і читати те, що мені пишуть. Це ж треба, щоб таке в голову лізло людям!

Lrina: Недавно прошел полуфинал украинского Евровидения. Очень удивилась, не увидев вас в списке финалистов. Почему вы не подали заявку на участие? На многих форумах в интернете вас называют чуть ли не единственной, кто смог бы представить нашу страну достойно.

Тоня Матвієнко: Так, я знаю, що я могла б представити свою країну достойно. Але просто прийняти участь у відбірковому турі й посвітитися просто так на ТВ я не хочу. Якщо їхати, то стовідсотково. 🙂 А зараз у мене такої суми немає.

OlenkaGural: Дорога Тоня! Мій чоловік настільки закоханий у Вашу музику, що просто не бачить вже свого життя без неї… Кожного дня він слухає Ваші пісні, вони встановлені в нього на телефоні як рингтони; а коли він раптом чує новину про Ваше творче життя – обов’язково всім про це повідомляє… Що мені з ним робити? Я вже ревную…

Тоня Матвієнко: Це мине, бо у мене пісні виходять не дуже часто. 🙂 Він закоханий у музику, а не в людину. А взагалі, мені приємно, що він мене слухає щодня.

OlenkaGural: Шановна Тоню! Як Ви відноситеся до банальних запитань, які повторюються з інтерв’ю в інтерв’ю, як-то ваші життєві цілі, пріоритети, з ким хотіли би заспівати, вплив мами тощо? Дякую!

Тоня Матвієнко: Цілі завжди змінюються, плани – так само. Особисте життя нарешті стає прозорішим. А от за маму я б дала в око.

OlenkaGural: Дорога наша Тоню! Зараз, коли на Майдані виступають українські музиканти, підтримуючи моральний дух наших громадян, чи плануєте й Ви, як артист України “номер1 по кількості справжніх українських творів в репертуарі, вийти на сцену Євромайдану? Дякую!

Тоня Матвієнко: А чому Ви, коли це питання ставили, не промоніторили – була я там чи ні?

Артём Калашников: Тоня, чи є в тебе мрія зняти, так би мовити, “ідеальний” кліп, якого поки ще в тебе немає? І яким би ти хотіла його бачити? Дякую!

Тоня Матвієнко: У мене він є і називається “А може ти”.

Артём Калашников: У зв’язку зі всім відомими подіями, які відбуваються зараз у країні, чи замислювалась ти над питанням важливості власної місії як виконавиці автентичної української музики, що виховує в наших громадянах почуття патріотизму та підтримує іх морально?

Тоня Матвієнко: У Вашому питанні є відповідь щодо мене.

Артём КалашниковЧи замислювалася ти колись над створенням власного рекордингового лейблу або продюсерської компанії? Вважаю, що назва “Матвієнко Рекордс” (або “М-Рекордс”) звучали б досить непогано! Удачі тобі в усіх починаннях!

Тоня Матвієнко: Не замислювалася. Бо на сьогоднішній день я є виконавицею, співачкою. Я і так використовую прізвище своєї мами (жарт). 🙂

Артём Калашников:Піснею якого автора ти би найбільше хотіла поповнити зараз свій репертуар?

Тоня Матвієнко: Святослава Вакарчука.