ТОП-10 країн, які варто відвідати в 2014-му

Світовий путівник Rough guides підготував добірку країн, які варто відвідати у 2014-ому році. Сюди потрапила Ефіопія, Мадагаскар, Туреччина, Грузія, Болгарія та Македонія. 

Ефіопія

Культурно багата Східна Африка завжди була привабливим пунктом призначення для туристів. І хоча вона лишається бідною, здійснити самостійну подорож країною стає дедалі легше, завдяки стрімкому розвиткові маленьких готелів та ресторанів.

efiopija

Тут можна подивитися цікаві пам’ятки, відвідати незаймані національні парки, стародавні міста Аксум, Харар та Лалібела. А також першу в світі кавову плантацію, найбільшу печеру Африки Соф Омар. Тут ще знаходиться найбільша концентрація пам’яток ЮНЕСКО.

Мадагаскар

Важко знайти більш екзотичне місце, ніж Мадагаскар, колишню французьку колонію в Індійському океані.

Більше 90% диких тварин світу зустрічаються саме тут (наприклад манірні лемури). Туризм на Мадагаскарі є не надто розвиненим, а отже поки можна насолодитися незайманими лісами та порожніми пляжами

Найкращим місцем для зустрічі із бешкетливими приматами є парк The Andasibe-Mantadia National Park, розташований у 4-ох годинах їзди від столиці Антананаріву.

Бразилія

У 2014-ому році у Бразилії пройде чемпіонат світу з футболу, а у 2016-ому році у Ріо відбудеться Олімпіада. Це означає, що у країні модернізується інфраструктура, готелі та послуги.

efiopija1

У Бразилії, окрім спорту, можна буде подивитися на водоспади Ігуасу, старі шахтарські міста та динамічне місто Сальвадор з його самбою, афро-бразильською культурою та погртугальською архітектурою.

Туреччина

Незважаючи на заворушення у 2013 році, Туреччина знаходиться на підйомі – стародавній Стамбул зберігає свою історичну чарівність, але все більше стає містом із високими хмарочосами. Країна є шостим найпопулярнішим місцем туризму в світі.

Більшість відвідувачів традиційно дотримувалися морських курортів Егейського і Середземного моря, але є краєвиди та історичні пам’ятки, які пропонують більше сюрпризів: зруйновані міста і “чарівні димарі” з Каппадокії, тераси Памуккале, Конья і неолітичне поселення на Чатал.

Грузія

Наразі Грузія є недоторканою, з точки зору масового туризму. Але часи змінюються, то ж їхати туди треба зараз, щоб насолодитися походами у гори Кавказу, історичними Тавернами Тбілісі, чорноморським курортом Батумі та чудовими старими містами Сванегі та Казбегі.

efiopija2

Подорожувати цією країною стало ще легше: громадяни всіх країн ЄС, Австралії, Нової Зеландії, США, Канади та Південної Африки тепер можуть в’їжджати в країну без візи на термін до 360 днів.

Руанда

У 2014 році буде двадцять років після геноциду у Руанді. Цей факт лише підкреслює те, як далеко просунулася країна.

Запаморочливі природні активи Руанди тягнуть відвідувачів відвідати гірських горил в Національному парку вулканів, тропічні ліси національного парку Nyungwe і національний парк дикої природи Akagera.

Японія

Останні кілька років були дуже важкими для Японії. У 2011-ому тут стався руйнівний землетрус, який викликав цунамі та небезпеку вибухів на Фукусімі, що, звичайно, вплинуло на туризм.

japonija

Очікується, що справи підуть краще до 2020-го року, тим більше що Токіо стало місцем проведення Олімпіади 2020.

Болгарія

Казкові пляжі, м’який клімат, низькі ціни, історичні міста і доброзичливі люди – Болгарія є інтригуючим призначенням 2014-го. Така собі дешева альтернатива Хорватії.

Чорноморські курорти ваблять більшість туристів, але катання на лижах, походи і гірські велосипеди стають все більш популярними. Особливо на гірському масиві Вітоша за межами Софії, горах Родопи на півдні і гранітних вершинах Ріла.

Македонія

Проект “Скоп’є 2014” мав бути завершений уже цього року. Столиця наповниться статуями, фонтанами, мостами та музеями.

Makedonija

Заворожує у країні Охридське озеро, що розташоване на кордоні з Албанією. Очікується, що воно стане справжнім магнитом для туристів. Ще одна хороша новина: Македонія є надзвичайно дешевою країною.

Філіппіни

На тлі страшного спустошення ураганом Хайянь, туризм є дуже важливим для цієї країни, який має вирішальний вплив на її економіку.

Заворожує у країні Охридське озеро, що розташоване на кордоні з Албанією. Очікується, що воно стане справжнім магнитом для туристів. Ще одна хороша новина: Македонія є надзвичайно дешевою країною.

Філіппіни

На тлі страшного спустошення ураганом Хайянь, туризм є дуже важливим для цієї країни, який має вирішальний вплив на її економіку.