ТОP-3 президентських "ляпів" під час конференції від Олега Ляшка

Народний депутат України Олег Ляшко склав список фактів, які озвучив президент України Віктор Янукович під час своєї сьогоднішньої прес-конференції. Ці питання на думку, Ляшка, суперечать тим діям, які чинить президент.

Особисто я виступ Януковича не дивився. Все одно, правди від нього не почуєш. Це не мій президент, я за нього не голосував. Та коли почав читати, що він під час виступу казав, спочатку подумав, що деякі новини – фейкові. Вдумайтесь (!):
1. Президент розповів, що у день штурму його адміністрації “був на виїзді”. “Я повертався, і в мене працював приймач. І там була пісня “Фристайл” “Не спеши ты нас хоронить” (насправді – це гурт “Чайф” – ЗМІ.). А хтось поспішив. І дуже переоцінили свої можливості”, – переконаний Янукович.
2. “Це такий, як кажуть, удар, який із серії заборонених. По народу. По державі”, – переконаний Янукович.
3. Він вважає, що лідери Майдану показали велику неповагу до народу. “Власні амбіції треба навчитись помірковано тримати в руках. А особливо, якщо ви претендуєте на високі державні посади”, – обурився президент. І так далі.

Це було б смішно, якби не так страшно. Президент великої держави за майже три тижні, відколи пролилась кров студентів, так і не зрозумів, що зі своїх рук він цю кров не відмиє. Люди не пробачать. Я не прихильник силового сценарію – владу треба забирати мирно. Але народ аж кипить у своєму гніві. І Януковичу бракує мужності усвідомити, що мільйони людей просякнуті ненавистю до нього особисто. І ніхто не знає, чим це для Януковича може скінчитись…
Президент цинічно ображає і принижуває Майдан, бо розуміє свою слабкість. Він сам дозволив собі багато заборонених ударів проти людей: безробіття, знищення виробництва, тотальна корупція, розвалена медицина, жалюгідні пенсії, москвоінтеграція та інші. Коли на Майдані пролилась перша кров – це був до того болючий удар суспільству, що воно згадало всі інші. Сьогодні Янукович продовжує завдати ударів: принижуючи людей на Майдані, продовжуючи репресії, дозволивши своїм регіоналівським вассалам сфальсифікувати вибори 15 грудня на 4 округах, вкравши перемогу у опозиційних кандидатів: Юрія Левченка, Миколи Булатецького, Аркадія Корнацького, Андрія Лозового.
І на кожен удар проти людей він отримуватиме відповідь. Янукович неначе спеціально сам посилює ненависть людей до себе.
Причому тут згадані Януковичем амбіції лідерів опозиції? У Майдану є один справжній лідер, нескорений вождь, який палає у своєму гніві – це сам Народ. Не забувайте, що ми опозиційні політики, такі самі люди, як ви, і ми теж хочемо жити в іншій країні.
Ми усі повинні проявляти єдність та солідарність. Інакше – втратимо історичний шанс. І не варто сьогодні критикувати опозицію. Завжди є чим кому дорікати. Задача номер один – змінити країну. Вона вже змінилася. І це треба конвертувати у результат – щоб кожна українська сім’я жила у безпеці і добробуті.
Наступний виступ Януковича краще не дивіться. Це не вартує вашого часу