Традиційна молодіжна акція «ДОБА», присвячена пам’яті Героїв Крут, відбулась в Тернополі

У камерах колишнього слідчого ізолятора КДБ, де зараз знаходиться Тернопільський обласний музей політв’язнів, відбулась акція “ДОБА”. Цього року добу в тюремних камерах провели 25 юнаків та дівчат.
Під час акції добровольцям суворо заборонено користуватися мобільними телефонами та годинниками. У програму заходу входять гутірки, час на мовчанку, перегляд фільму, співи, прогулянка в тюремному дворику та Літургія.

Міський голова Тернополя Сергій Надал зустрівся з учасниками акції «ДОБА» та розповів молоді про співпрацю з владою та підтримку молодіжних ініціатив.

«Мені дуже приємно, що ця акція уже стала доброю традицією у Тернополі. Молоді люди проводять одну добу в камерах аби відчути ту атмосферу, яка панувала тут раніше, переосмислити історичні події, поділитися враженнями. Мерія міста і надалі буде підтримувати подібні заходи, – зауважив Сергій Надал. – Щорічно понад 50 заходів ініційованих молодіжними громадськими організаціями міста отримують значну підтримку зі сторони міської ради. На реалізацію даних проектів спрямовується не лише фінансові але й інші наявні ресурси виконавчих органів ради. Тому закликаю молодих людей бути активними та долучатися до проектів з розвитку нашого міста».