Три ключових запитання до Віталія Горби – кандидата у народні депутати на окрузі №165

Коли за ширмою національної ідеї просто крадуть, коли навколо – суцільна брехня, сприймати це чесній людині – неможливо.

Як справжній патріот адвокат Віталій Горба вже усвідомив необхідність кардинальних змін, що вкрай необхідні Україні. Саме тому він і балотується на окрузі №165 – аби потрапити у парламент і реалізувати задумане.

1. Що спонукало вас балотуватися до Верховної Ради?

– Державотворчі процеси почали мене цікавити ще під час навчання у виші. Тож не дивно, що я вже брав участь у багатьох виборчих кампаніях. Минув час, а коли після Революції Гідності вакуум у владі заповнився начебто новими людьми, я не помітив у їхніх підходах до роботи кардинальних змін. Більше того, народні депутати стали толерантними до тих проявів, проти яких власне і виступили Герої Небесної Сотні. Це спонукало мене спробувати «зайти» в систему і взяти на себе відповідальність за зміни в країні.

Звісно ж, є й особисті амбіції. Як адвокат я вже здобув чимало досвіду. Тож хочеться себе випробувати, застосувати отримані юридичні знання і в парламенті. Віру у мене, мої сили я відчуваю зі сторони свого однодумця і соратника Володимира Кравця (кандидата у народні депутати на окрузі №165 – прим.). Звісно ж, я вдячний йому за підтримку. І готовий йти вперед, до перемоги!

2. Які цілі ставите перед собою як народний депутат?

– Насамперед, планую відкрити на своєму окрузі приймальню народного депутата. Вона має стати офісом, де будуть акумулюватися, досліджуватися і вирішуватися проблеми виборців. Саме там має створюватися емпірична база для кожної законодавчої ініціативи. Адже другий напрямок діяльності нардепа – законотворча робота.

Так, я маю інтерес до Закону України «Про народовладдя», який навіть президент Володимир Зеленський у своїй передвиборчій програмі називав пріоритетним. Як на мене, цей Закон – певною мірою революційний. Було б цікаво над ним попрацювати. Окрім того, я бачу необхідність у найшвидшому прийнятті нового Закону «Про адвокатуру». Уже накопичилося багато проблем, які вирішити без цього документу неможливо. Серед пріоритетів також – ініціювання створення тимчасових слідчих комісій (ТСК) для того, аби боротися із очевидними проявами корупції у регіонах, бо це заважає розвитку держави.

3. За якими ключовими напрямками бачите розвиток України?

– Як на мене, Україні революції вже не потрібні. Нашій державі потрібна швидка еволюція, тому насамперед варто подбати про три «стовпи». По-перше, зміцнення обороноздатності армії, щоб протистояти зовнішньому ворогу. Але про навчання тактиці ведення бою та оборони всього здорового населення теж забувати не варто. Досвід Ізраїлю вже довів дієвість такої роботи.

По-друге, ми не зможемо нічого протиставити Сходу і Заходу, поки не матимемо міцну економіку і правову державу, де закон – один для всіх. По-третє, співпраця із партнерами, особливо – міжнародного рівня. Звісно ж, у пріоритеті – перемовини із США та ЄС.

Надія Новак

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району