Туристи "руйнують" готелі в Новорічну ніч

агалом персонал готелів полюбляє новорічні свята. Однак святкування Нового року іноді може закінчитися тим, що постояльці, перебуваючи у святковій ейфорії, нерідко підкріпленої міцними напоями, потрапляють у кумедні ситуації. Отож пропонуємо вам декілька найбезглуздіших випадків, які трапилися у готелях під Новий рік.

Ранок першого січня в одному із готелів Ейлата в Ізраїлі несподівано розпочався зі скандалу: службовець готелю, який займався прибиранням басейну, зустрів несподівану відсіч. Один із постояльців, активно та бурхливо відзначивши напередодні Новий рік, сидів на березі з вудкою, намагаючись зловити рибу. Чоловік розлютився, побачивши співробітника, який, за його словами, «так шумів, що розполохав всю рибу». Врешті-решт впертого рибалку зуміли переконати, що в Червоному морі риба набагато смачніша, ніж в хлорованому басейні.

А ось іще один цікавий випадок: Новий 1998 рік в готелі містечка Інтернешнл Фолс в Міннесоті розпочався повним відключенням електрики внаслідок шквалу. Готель мало не по дах замело снігом, світла не було, обігрівачі не працювали. Однак адміністрація готелю не розгубилася, запропонувавши постояльцям зустріти Новий рік з вікторинами та розіграшами.

Гості готелю протягом цілої ночі на швидкість копали тунелі в снігу, грали в сніжки та шукали закопані в сніг персоналом готелю пляшки з шампанським. Рятувальники, які зранку прибули на місце «трагедії», як думали вони, не повірили своїм очам – жодного випадку обмороження чи переохолодження. Одні лише постояльці та службовці, розчервонілі та далеко не зовсім тверезі, ліпили сніговиків. Згодом весь персонал готелю отримав особливу вдячність «за мужність та винахідливість у надзвичайній ситуації».

Курйозний випадок трапився в готелі ‘Interalpen’ в Австрії. В рекламі готелю частенько значилося: «реликтовый лес, чудесный вид на национальный парк, самый чистый воздух на уровне 1 000 метров над уровнем моря, ни одна гостиница не может похвастаться таким изобилием преимуществ». І оскільки готель спеціалізується на гірських лижах та сноуборді, то і постояльці, і співробітники були шоковані приїздом літньої німецької пари, яка спустилася до сніданку в купальних халатах та з рушниками. Згодом з’ясувалося, що подружжя вирішило відсвяткувати Новий рік на морі і, випадково прочитавши про горезвісні «1 000 метрів над рівнем моря», забронювали номе