TWITTER ПОВІДОМЛЯТИМЕ ЖУРНАЛІСТІВ ПРО ВАЖЛИВІ НОВИНИ

Соціальна мережа Twitter разом із стартапом Dataminr запустять новий проект, що допомагатиме журналістам шукатиме в потоці користувацької інформації потенційно важливі новини. Про це повідомляє jourdom.ru з посиланням наDataminr.

Новий сервіс Dataminr for News відправлятиме журналістам сповіщення на комп’ютер чи мобільний пристрій про потенційні гарячі новини. За даними TechCrunch, Dataminr for News стане доступним для журналістів уже цього року. Проте вартість передплати не розголошують.

Компанія CNN наразі тестує сервіс. Впродовж кількох місяців вона активно використовує Dataminr у своїй роботі: щодня публікує щонайменше дві історії на основі згенерованого сервісом сюжету. За словами керівника CNN Digital Кеннет Естенсон, сервіс допомагає бачити історії раніше за конкурентів.

Новий ресурс базуватиметься на технологіях стартапу Dataminr. За допомогою спеціальних алгоритмів він аналізуватиме потік публічних повідомлень у Twitter. Сервіс також виявлятиме важливі факти та спалахи зацікавлення до певних тем у всьому світі.

Dataminr існує п’ять років. Дотепер його технології використовували інвестори. Зокрема, ресурс допомагав їм приймати рішення щодо капіталовкладень на основі обговорень у соціальних