Тягнибок про деморалізацію влади

Багато чиновників , особливо в західних областях , яких змушують їхати на Антимайдан , пишуть заяви про звільнення , тому що вони не хочуть йти проти власного народу. У Києві та на місцях для українців має бути великим соромом прислужувати цьому режиму . Тому в даний час важливо повністю деморалізувати людей , які сьогодні працюють у владі. Про це заявив під час виступу на Майдані Незалежності лідер « Свободи » Олег Тягнибок.

Він підкреслив , що люди повинні знати , що служити банді просто небезпечно. «Ви запитайте у своїх бабусь- дідусів або прочитайте в книгах , як колись було. Якщо в селі з’являвся якийсь негідник , який компрометував сільську громаду , – суспільство повністю робило такий собі бойкот тій людині : з ним не віталися , не пускали до церкви » , – підкреслив Тягнибок , якого цитує прес -служба партії.

За його словами , людина розуміла , що не може жити без суспільства , і тоді або каявся і приповзав на колінах до суспільства , або відходив від суспільства і йшов геть.

«Нам з вами необхідно зробити таке ж морально – психологічний тиск на всіх , хто прислуговує цьому злочинному режиму. Адже цей режим принижує українців , обкрадає їх , узурпував всю владу в державі – законодавчу , виконавчу і судову. Цей режим не слухає народ » , – зазначив він.