У Британії випустили різдвяні консерви для геймерів

Різдво для більшості з нас є довгоочікуваним святом. Зустрічі з рідними, веселі традиції, святковий настрій та подарунки – цей день грандіозно відзначають в цілому світі. Звісно, традиції святкування Різдва в різних країнах відрізняються, та все ж практично всі вони передбачають приготування святкових страв.

У нас королевою різдвяного столу є кутя, в Британії – індичка та різдвяні пудинги. Але далеко не всі зможуть насолодитися всіма ласощами різдвяного столу – геймерам, як і будь-яким іншим залежним від чогось людям, ні закон, ні традиції неписані, отож вони планують провести все Різдво за комп’ютером. Зрозуміло, що ні про яку підготовку до свята не йдеться: навіщо витрачати час на приготування їжі та миття посуду, як можна з головою зануритися у віртуальний світ, перебиваючись, як завжди, бутербродами.

Проте британський студент на ім’я Кріс Годфрі, щиро переконаний, що Різдво – це свято для всіх, вирішив піти назустріч запеклим геймерам, пригостивши їх усіх традиційними різдвяними ласощами. Щоправда, за їхні ж грошики.

Автором ідеї випуску різдвяних консервів став студент Кріс Годфрі, а реалізацію незвичного продукту взяла на себе британська мережа магазинів, яка займається продажем відеоігор. Консерви складаються з дев’яти шарів,розміщених так, як прийнято їсти різдвяні ласощі протягом цілого дня.

Тепер геймери зможуть поласувати невеликою порцією омлету з беконом, з’їсти різдвяний пиріжок, скуштувати індички з картоплею, поласувати м’ясною підливою та соусом із сухарів, вершкового масла й молока, з’їсти журавлиного соусу, і закусити все це фаршированою брюссельською капустою, морквою з пастернаком та пряним пудингом.

За словами розробника різдвяної консерви, він подбав, щоб всі шари консерви не змішувалися між собою. Їсти їх слід один за одним протягом цілого дня – від сніданку до вечері. Винахід юнака орієнтовний на любителів комп’ютерних ігор, яким не доведеться в святковий день відриватися від улюбленого заняття, щоб зготувати попоїсти та перемити посуд.

Коштуватиме різдвяний набір майже два фунти. Сьогодні консерви вже можна придбати в місті Бейзингсток в графстві Гемпшир. Якщо ж попит на товар буде високим, його почнуть продавати в усіх магазинах мережі.

До речі, за підрахунками фахівців, близько 43% британських геймерів планують повести різдвяний день за улюбленими іграми.