У Бучачі влада корислива та злочинна

Маленьке туристичне місто –  Бучач, яким керують і керували такі ж перевертні, пристосуванці, схемисти та брехуни, як і в найвищих ешелонах нашої України, йде на дно. Теперішня влада сидить на посадових кріслах заради наживи, індивідуальної користі, користуючись круговою порукою, корумпованості, кумівством, батьківським авторитетом, та беззаконністю на даному етапі життя країни!

Ідея зробити Бучач містом обласного значення – це замилювання очей містянам. “Зуби сушать” Барні, Гройсману…, всім “пришельцям”,  від провладної партії ті чиновники, хто сидить на бюджеті. Чи хтось має свою думку? Чи можуть піти проти вказівки зверху? Однозначно, ні!!! Вони розуміють, що потрібно служити тому, “хто в будку хліб кидає”! 

Для залучення якомога більше туристів міська влада створила  сучасні екстримальні умови. Не потрібно робити крок в бік, а просто проїхатись центральною вулицею міста. А що там позаду?  Крок в сторону? Чого чекати? На що надіятись?  Як  наслідок – де лікуватись, якщо залишитись живими?

Головний “жрець” міста Бучач – Мосціпан Йосиф, розробив програму “Безпечне місто”! Де? Кому? Для кого? На даний час, так як і створення НАБУ, НАЗК…ми бачимо великі затратні кошти, а результату – НУЛЬ. Як і перші, так і останні захищають себе, самі регулюють і коректують  інформацію, а як потрібно, то перекрутять явне за їм потрібне.

Центр міста. Ремонтні роботи продовжуються ще з минулого року. Дитячий садік  «Теремок» розміщений за 2 метри від об’єкта, де тече брудна  вода, живуть гризуни, висота, глибина… Діти та пішоходи в небезпеці!!! Також багатоквартирний будинок, автомобілі… Жодного знаку, загорожі, попередження…!

Де окуляри головного жреця міста? Підрядчик Яструбський С. також не при тямі?   Чекають трагедії? Де цінність людського життя? Який сенс програми “Безпечне місто”? Як розуміти смисл святкових вишиванок на тілі чиковників міста? 

Мовчіть! Дякуйте! Підтримуйте! 

БІП