У Донецьку "тітушки" порвали державний прапор

19 січня 2014 року в Донецьку на місцевий Майдан, де відбувається Народне віче, здійснили напад більше ніж 30 “тітушків”. Під час силової атаки на мирну акцію, найманці роздерли державний прапор. Зупинити бойовиків вдалося силами активістів місцевої “Свободи” та інших учасників заходу. Про це повідомив голова Донецької обласної організації ВО “Свобода” Ігор Славгородський.

Як розповів націоналіст, під час підготовки до акції, коли активісти розгортали прапори, із кількох мікроавтобусів вибігли “тітушки” та кинулися на активістів. Ці особи розірвали державний прапор та зчинили сутичку. Міліція ж не вчиняла жодних дій.

“Вони розпочали сутичку, коли ми розгортали партійні прапори. Однак отримали гідну відсіч та зупинилися. Прикметно, що під час їхнього нападу міліція не вживала жодних заходів і попросту спостерігала. Надалі ці бойовики розпочали провокувати учасників акції, і вже, коли вони знову влаштували бійку, міліціянти їх відтіснили, проте нікого не затримали.

Причиною того, що нікого не затримали, можливо, є те, що цими особами керував один із чільників місцевого осередку Партії регіонів”, – наголосив Ігор Славгородський.

На разі мітинг триває.