У Гамбурзі поранення отримали близько 500 демонстрантів

Під час зіткнень на демонстрації проти закриття сквоту ліворадикалів у Гамбурзі поранено 117 співробітників поліції. Представники правоохоронних органів змушені були застосувати водомети.

Зіткнення ліворадикальних активістів з поліцією відбулися в суботу, 21 грудня, в Гамбурзі, повідомляє агенція dpa. Під час демонстрації проти закриття нелегально зайнятого приміщення Rote Flora, що є центром лівих активістів, деякі радикально налаштовані демонстранти почали кидати каміння у розташований поряд магазин, у якому перебували покупці, розбили вітрини одного з банків та підпалили баки для сміття. У демонстрації, за даними afp, взяли участь близько 7300 осіб. Серед учасників акції перебували понад 5000 представників та прихильників ліворадикальних організацій.

Ситуація загострилася відразу після початку демонстрації. Представники ліворадикального угруповання “Чорний блок” атакували поліцейських, після чого правоохоронці були вимушені застосувати водомети та зупинити ходу демонстрантів. Активісти кидали камінням у поліцейських. 117 представників правоохоронних органів отримали поранення. За даними місцевої поліції, 16 поліцейських отримали тяжкі поранення й перебувають у лікарні.

Водночас, як повідомляє dpa з посиланням на дані ліворадикалів, поранення отримали й близько 500 учасників демонстрації. Утім, поки що це офіційно не підтверджені дані. За словами речника поліції Гамбурга, які наводить агенція, затримано майже два десятки демонстрантів.