У Києві на віче вийшло близько 500 тисяч українців

19 січня 2014 року близько пів мільйона українців на Майдані Незалежности в Києві зібралося в знак протесту проти режиму диктатури, яку в Україні встановив Янукович. Люди обурені рукоблуддям “регіоналів” у Верховній Раді, яким ті нібито “ухвалили” псевдозакони. Народ вимагає відставки уряду, припинення переслідування активістів, притягнення до кримінальної відповідальности винних у побитті мирних протестувальників та повного перезавантаження влади. Окрім того, до вимог учасників Майдану віднедавна додалася іще одна – скасування абсурдних та нелегітимно ухвалених 16 січня 2014 року законів, які фактично легалізують диктатуру в українській державі.

Перед початком віча на великому екрані показали відео, де один із авторів псевдозаконів, спрямованих на “закручування гайок”, Олійник у помаранчевому шалику кричить: “Зека геть!” 2004 року та закликає людей їхати на Майдан. Це відео дуже мотивує, адже, як відомо, толерування злочинців і зрадників породжує нові зради.

На початку заходу духовенство провело молитву та благословило учасників протесту. На сцену Майдану уже піднялися лідери опозиції, инші політики-опозиціонери та представники громадськости.

Громада скандує: “Ні диктатурі!”, “Зека геть!”, “Революція!”, “Разом – до перемоги”, “Слава Україні!”.

_MG_4868