У КМДА відбулось революційне весілля (ФОТО)

5 лютого 2014 року в приміщенні Київради, яке перебуває в розпорядженні активісти Майдану, відбулося вінчання революційної пари. Юлія та Богдан познайомилися під час Революції Гідности та вирішили побратися, не чекаючи завершення Майдану. Наречена родом із Рівненської области, наречений – із Житомирщини.

Молодята-майданівці розповіли, що рішення про шлюб було блискавичним. Відповідно, батьки не вистигли приїхати на вінчання, оскільки дізналися про це, лише за добу до вінчання. Весільним батьком на церемонії був лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок. Очільник націоналістів одним із перших привітав молодят.

Юлію та Богдана також привітав Комендант революційної Київради Руслан Андрійко. Націоналіст, зокрема, зазначив: “Щоби там не розповідало про нас Міністерство внутрішніх справ, про формування “загонів екстремістів”, про всілякі “катування в підвалах Київради”, – ви є свідками того, що на справді тут відбувається. Різноманітні мистецькі заходи стали невід’ємною частиною життя революційної Київради. Сьогодні ж тут відбулася знакова подія – вінчання, створення нової української родини”.

Позначки:, ,