У Криму затримали хлопців з ножами, масками і фаєром

У хлопців, вік яких від 21 до 26 років, також виявлені теплі речі, запас продуктів, щитки, наколінники і налокітники. За даним фактом правоохоронці проводять перевірку.

22 січня цього року у сквері по вул. Леніна, розташованому поблизу залізничного вокзалу в Сімферополі, увагу наряду патрульно-постової служби привернула група з восьми молодих людей. Насторожило правоохоронців те, що в одного з хлопців на голові була надіта в’язана шапка з прорізами для очей. Громадян доставили в опорний пункт міліції для перевірки документів.

У ході особистого огляду у затриманих було виявлено та вилучено два ножі, газовий балончик «Терен – 4» і фаєр, при візуальному огляді якого було встановлено, що він перероблений кустарним способом.

Крім того, у кожного молодого чоловіка в сумках знаходилися маски, теплий одяг і запас продуктів, а також щитки, налокітники та наколінники. Молоді люди перебувають у хорошій фізичній формі, вони пояснили, що використовували обмундирування для гри в страйкбол.

У ході перевірки з’ясувалося, що троє громадян – жителі м. Сімферополя, двоє – Севастополя, двоє – з Ялти, ще один – проживає в Сімферопольському районі автономії.

Усі молоді люди, вік яких від 21 до 26 років, ніде офіційно не працюють. Вони пояснили правоохоронцям, що раніше не були знайомі і вперше зустрілися тільки в опорному пункті міліції.

Також у кримчан виявлений прапор із зображенням черепів та автоматів і прапор України. Крім того, в одного з хлопців при собі був мотоциклетний шолом.

За наявною інформацією, затримані могли очікувати поїзд, який прямує до Києва.

Наразі інформація зареєстрована в Журналі єдиного обліку Залізничного районного відділу міліції за. ч. 1 ст. 263 КК України (носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу). Санкція зазначеної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Усе вилучене направлено на експертизу в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при ГУМВС України в АР Крим.

За даним фактом триває перевірка, за результатами якої буде прийнято рішення згідно з чинним законодавством