У Луганській квартирі знаходився арсенал зброї (ФОТО)

Луганська міліція дякує мешканцям Луганська та області за довіру і небайдуже ставлення до подій, що відбуваються в країні, а також за розуміння небезпеки знаходження у громадян вогнепальної, холодної зброї та спецзасобів. Надання допомоги правоохоронцям у виявленні подібних фактів – для міліції безцінне.

zbroja1

Так, 22 січня співробітники Управління по боротьбі з організованою злочинністю в ході проведення санкціонованого обшуку в приватному будинку в Кам’янобрідському районі Луганська виявили цілий арсенал зброї, боєприпасів та спецзасобів: наручники, багнет-ніж часів ВВВ, гладкоствольну мисливську рушницю 12 калібру, ручну і протитанкову (!) гранату з парашутом, пневматичну гвинтівку, 4 пістолети, сигнальні патрони, 2 магазини для карабіна, електродетонатори та 123 патрона різного калібру.

zbroja2

Господарем виявленого арсеналу виявився 27-річний житель обласного центру. Раніше чоловік до кримінальної відповідальності не притягувався і проблем із законом не мав.

Даний факт занесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфікований за ст.263 Кримінального кодексу. Проводиться досудове розслідування, в ході якого правоохоронцям належить встановити, де і навіщо луганчанин придбав весь арсенал і як планував його використовувати.

Всю зброю вилучено та направлено до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру ГУМВС України у Луганській області для проведення експертизи.