У міліції заявляють, що затримані ними – не мирні протестувальники

У Міністерстві внутрішніх справ стверджують, що затримані учасники масових заворушень на Грушевського – не мирні мітингувальники, а підозрювані у тяжких злочинах.

Цей провладний закон МВС вважає “дієвим кроком до розв’язання конфлікту та припинення силового протистояння на Грушевського”.

При цьому відомство заявляє: “Затримані міліцією учасники масових заворушень на Грушевського не мирні мітингувальники, а люди, які підозрюються у тяжких злочинах – нападах на правоохоронців, масових заворушеннях, підпалах техніки тощо”.

“Влада розуміє, що багато з них піддалися емоціям або пішли на поводу у радикалів. Тому, щоб припинити протистояння, був розроблений закон, який не заважатиме мирним протестам, але дозволить припинити насильство та зняти напругу у суспільстві”, – заявили в МВС.

Водночас, відомство запевняє, що його працівники “під час нападів на міліцію та військовослужбовців внутрішніх військ проявили витримку та стійкість, незважаючи на те що в них летіло каміння та піротехніка, їх підпалювали “коктейлями Молотова”, в них стріляли з пневматичної та травматичної зброї”.

“Представники світової спільноти відзначили професійні та стримані дії міліції під час протистояння на Грушевського і закликали до компромісу, припинення силових дій та розблокування адміністративних будівель”, – переконує МВС, тоді як представники країн Заходу засудили застосування сили та спецзасобів силовиками проти активістів в Україні.