У політичному вертепі замість Ірода – Янукович

У неділю, 12 січня 2014 року, під час загальноміського віча в Івано-Франківську юні колядники представили громадськості Політичний вертеп, в якому місце Ірода зайняв сучасний український тиран Янукович, а чорта – прем’єр Азаров.

Цієї неділі в Івано-Франківську на Вічевому майдані відбувся традиційний молебень та загальноміське віче на знак протесту проти злочинного режиму Януковича.

Під час його проведення громадськости юні колядники представили Політичний вертеп, місце в якому противагу традиційним персонажам зайняли “герої” сучасних українських суспільно-політичних реалій.

Так, вже звичні для Різдвяного вертепу ролі чорта, Ірода, його воїнів-прислужників зіграли український прем’єр Азаров, президент Янукович та “беркутівці”, винні у брутальному побитті мирних українських громадян, які по всій країні вийшли засвідчити свій протест злочинній українській владі. Під час вертепу його учасники пригадали мешканцям міста не лише сумнозвісні факти побиття студентів заради “йолки”, але й “бімбу”, і “кровосісів”…

Символічне дійство завершилося вигнанням негативних персонажів із країни.

Наостанок же юні учасники Політичного вертепу виконали гімн Евромайдану.