У правоохоронців на Майдані рвані рани і черепно-мозкові травми

У потерпілих діагностовано опіки шиї та обличчя, закриті черепно-мозкові травми, різані рани м’яких тканин, переломи, забиття та отруєння газом невідомого походження, – зазначила начальник Центрального госпіталю МВС Ганна Коваленко.

Один із шпиталізованих отримав глибокі колото-різані рани та закриту черепно-мозкову травму. Після поранення він втратив багато крові. Чоловік розповів як все сталося:

– Під час охорони громадського порядку на вулиці Грушевського, побачили, як у солдат почали кидати пляшки із запальною сумішшю. Ми вишикувались попереду солдат. Тоді активісти почали наступ, били палками, камінням. Мене вдарили по голові, і я впав. Потім мене затягнули у натовп, зірвали шолом та бронежилет. На щастя, вчасно підбігли медики. Вони витягли мене із натовпу та донесли до карети швидкої.

Ще один із потерпілих правоохоронців, що навіть не бачив, коли на ногу впав великий камінь. Він знаходився у стані шоку, тому і болю майже не відчув. Тільки коли іти самостійно не зміг, зрозумів, що нога серйозно пошкоджена. Каже, до швидкої допомогли дістатися колеги.

Нагадаємо, що близько 100 працівників органів внутрішніх справ звернулися за медичною допомогою після масових заворушень біля Європейської площі у столиці, 61-го із них госпіталізовано.