У Скалаті, що на Тернопільщині мешканці визначаються у своїх електоральних симпатіях

Дослідження електоральних настроїв мешканців Скалата було проведене «Тернопільською Експертною Групою» з 10 по 15 вересня 2020 року.
Інтерв’ю проведено на підставі випадкової вибірки номерів стаціонарних телефонних номерів.
Загальна вибіркова сукупність — 172 респонденти
Похибка дослідження становить не більше 3,1%, для зручності сприйнятття результати заокруглено до цілих чисел.
При черговому проведені опитування “Тернопільською Експертною Групою” було скориговано список претендентів, виходячи з публічних заяв та власної інсайдерської інформації, щодо бажання тих чи інших осіб приймати участь у виборчих перегонах.
Результати опитування свідчать про наявність чітко визначеного лідера у боротьбі за посаду голови Скалатської об`єднаної територільної громади. Ним виявився Хрущ Назарій (33,9%), про підтримку якого заявила президентська партія Слуга Народу. Варто зауважити, що це чи не єдиний чиновник (працює заступником голови Підволочиської РДА), котрий має реальні шанси пересісти з крісла виконавчої влади в крісло представника місцевого самоврядування.
До його переслідувачів, впершу чергу, можна зарахувати діючого керівника громади Савончака П. – 19,8%, за деякою інформацією він може не виставляти повторно свою кандидатуру та колишню голову Скалата Станьковську Н. – 17,4%, кандидуватиме за підтримки проекту Коломойського “За майбутнє”.
На третьому рівні електоральної підтримки знаходяться Чуй П. (15,7%, ЄС) та Дацків І. (13,2%, Радикальна партія).
Особливістю опитування проведеного в Скалатській ОТГ є невелика кількісь тих, хто не визначився з тими, кого готові підтримати (18%, у порівнянні показник по області – 29%). Цей факт свідчить про те, що якщо Хрущ Н. у своїй агітаційній кампанії не допуститься серйозних прорахунків, то усім іншим кандидатам буде надзвичайно важко завадити йому виграти дані вибори.