У Скалаті, що на Тернопільщині мешканці визначаються у своїх електоральних симпатіях

Дослідження електоральних настроїв мешканців Скалата було проведене «Тернопільською Експертною Групою» з 10 по 15 вересня 2020 року.
Інтерв’ю проведено на підставі випадкової вибірки номерів стаціонарних телефонних номерів.
Загальна вибіркова сукупність — 172 респонденти
Похибка дослідження становить не більше 3,1%, для зручності сприйнятття результати заокруглено до цілих чисел.
При черговому проведені опитування “Тернопільською Експертною Групою” було скориговано список претендентів, виходячи з публічних заяв та власної інсайдерської інформації, щодо бажання тих чи інших осіб приймати участь у виборчих перегонах.
Результати опитування свідчать про наявність чітко визначеного лідера у боротьбі за посаду голови Скалатської об`єднаної територільної громади. Ним виявився Хрущ Назарій (33,9%), про підтримку якого заявила президентська партія Слуга Народу. Варто зауважити, що це чи не єдиний чиновник (працює заступником голови Підволочиської РДА), котрий має реальні шанси пересісти з крісла виконавчої влади в крісло представника місцевого самоврядування.
До його переслідувачів, впершу чергу, можна зарахувати діючого керівника громади Савончака П. – 19,8%, за деякою інформацією він може не виставляти повторно свою кандидатуру та колишню голову Скалата Станьковську Н. – 17,4%, кандидуватиме за підтримки проекту Коломойського “За майбутнє”.
На третьому рівні електоральної підтримки знаходяться Чуй П. (15,7%, ЄС) та Дацків І. (13,2%, Радикальна партія).
Особливістю опитування проведеного в Скалатській ОТГ є невелика кількісь тих, хто не визначився з тими, кого готові підтримати (18%, у порівнянні показник по області – 29%). Цей факт свідчить про те, що якщо Хрущ Н. у своїй агітаційній кампанії не допуститься серйозних прорахунків, то усім іншим кандидатам буде надзвичайно важко завадити йому виграти дані вибори.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району