У Тернополі обговорили свіжі політичні “фейки”

Ми сьогодні її провели з приводу вчорашнього розповсюдження фейкових газет стосовно нашого кандидата в Президенти-Анатолія Гриценка.
Дякую за активну участь всім журналістам!!!
Дякую спікерам: Ігорю Процику, директору Центру суспільних досліджень “ПОЛІС”,який був очевидцем та учасником подій і один з перших підняв свій протест проти грубого порушення законодавства про вибори. Дякую Олександру Домбровському, координатору коаліції «За чесні і прозорі вибори»,
Сергію Креті, начальнику відділу комунікації головного управління нацполіції області, Петру Мандзію,начальнику виборчого штабу Валентина Наливайченка за їхню позицію в боротьбі за чесні і справедливі вибори.
Нагадую,що вчора з допомогою учнів двох училищ Тернополя в декількох людних місцях міста поширювались газети з посиланням на їх замовника кандидата в Президенти України Валентина Наливайченка. Тираж газет , як в них зазначено 200 300 екз., а друк ніби-то відбувся на ТОВ”АДЕПТ ПЛЮС”. Інформую, що фірми з такою назвою в Україні немає, а є в Росії. Питання: чи могли в Росії друкувати цю фальшивку? Звичайно -ні!!!
Хто ж може бути замовником??? Однозначно той в кого є ресурси. Команда Наливайченка оперативно відмежувалась від цього бруду, та і логіки немає друкувати таку брехню ще й офіційно взяти на себе роль замовника.
Якщо врахувати, що газета ще й критикує Юлію Тимошенко, а тиждень перед тим розповсюджували таку ж фальшивку проти Зеленського, з майже ідентичною версткою, кольористикою , шрифтом – то коло можливих замовників зводиться до ОДНОГО!
Я , звичайно, не маю точної інформації, хто це…??? Однак, вчора Анатолій Гриценко в ефірі на УТ-1 назвав замовником цих брудних , перекручених і недостовірних публікацій команду Петра Порошенка. Додатково зазначу, що такі газети ще поширювались в Херсоні і Чернігові.
Якщо оцінити інформацію , яка у нас є і відповісти на питання : кому це вигідно
-то вважаю, що Анатолій Степанович не помиляється.
Надіємось на розслідування нашої поліції, адже затримані молоді хлопці дещо розповіли і тому розмотувати клубок далі – не так-то і складно!!!

ПЕТРО ЛАНДЯК