У Тернополі пройшли святкові заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

В рамках міської Програми запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2018-2021 роки у Тернополі відбулось свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
Зокрема, у Палаці Кіно відбулася концертна програма та перегляд кінофільму, на яких були присутні діти різних соціальних категорій: діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, усиновлені, діти, які виховуються у прийомних сім’ях та діти із сімей учасників АТО. Долучився до вітань напередодні свята і міський голова Тернополя Сергій Надал, який вручив дітям солодкі подарунки.

«Сьогодні солодкі подарунки та святковий настрій отримали близько 120 дітей тих категорій, які потребують нашої додаткової опіки. Проте ще 1 червня у приміщенні міської ради ми також привітаємо тих дітей, які мають значні досягнення у галузі освіти, спорту та представляють наше місто на різноманітних конкурсах і змаганнях», – розповідає очільник Тернополя.

До слова, на обліку служби у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради сьогодні перебуває: 30 дітей-сиріт, 106 дітей, позбавлених батьківського піклування, 42 дитини, які перебувають у складних життєвих обставинах, 77 усиновлених дітей, а також 10 сімей, у яких виховується 11 прийомних дітей.