У Тернополі урочисто відкрили недобудований архів

Степан Барна так спішив заробити собі плюсів перед виборами, що урочисто відкрив недобудований архів.

Феєричне відкриття довгобуду відбулось 22 березня цього року, а уже 28 березня у системі Prozorro був оголошений тендер на 6 млн. для проведення завершальних ремонтних робіт в нововідкритому архіві.

У відкритих джерелах міститься інформація, що не так давно, 13 березня, Управління капітального будівництва Тернопільської ОДА, начальником якого є сумнозвісний Кузяк Віктор Степанович, підписав з підрядником будівництва додаткову угоду на 4 млн.грн., а вже через 8 днів Степан Степанович відкрив архів, як завершений об’єкт будівництва.

Для керівництва області було стратегічно надзвичайно важливо #здобути переможеньку у вигляді завершення місцевого довгобуду саме перед приїздом свого керівництва (нагадаємо, що президент приїздив до Тернополя 25 березня).

Проте, одразу після того, як запрошений священик освятив будівлю, Степан виголосив святкову промову, а усі гості свята зробили фото на пам’ять, на територію обласного архіву під’їхала уже не така святкова, будівельна техніка.

Сьогодні на сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції відсутні дані про наявність декларації про готовність об’єкта будівництва до експлуатації чи декларації про готовність об’єкта.
Водночас 28 березня оголошено тендер «Обласний державний архів на 1,5 млн. одиниць зберігання по вулиці Карпенка в м. Тернополі. (коригування)», загальна вартість лота – 6 млн. грн.

Незважаючи ні на що, на сайті самого архіву міститься інформація, що з 25.03.2019 року прийом громадян здійснюється саме в приміщенні новоздобудованого архіву.

ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок