У Тернополі визначилась трійка лідерів виборчих перегонів

За даними дослідження проведеного на замовлення групи “Аналітики та прогнозування” опитано 506 респондентів віком від 18 років і старше. Вибірка репрезентує населення міста Тернополя за статтю, віком та освітою. Метод опитування — особисте формалізоване інтерв’ю (face — to — face). Максимальна похибка вибірки не перевищує +/-1,2%. Дослідження проведено 11 – 13.07.2019 року.

ЕКСПРЕС-АНАЛІЗ
Дослідження показує радикальну зміну ситуації на ОВО №163 у порівнянні з попереднім, яке проводилось 06 – 09.07.2019 – https://www.facebook.com/…/a.332847074320…/332846324320140/…

Виокремлюються дві групи кандидатів:
– перша – лідери рейтингу (А.Богданець, І.Побер та С.Барна)
– друга – група аутсайдерів (всі інші кандидати)
Лідерство на ОВО №163 трьох кандидатів (А.Богданець, І.Побер та С.Барна), зі значним відривом від інших, «переламати» за лічені дні до голосування — практично неможливо. Тому депутатський мандат від Тернополя буде «розіграно» між цими кандидатами. Решті претендентів залишається спостерігати за боротьбою цієї трійки.
Спостерігається «просідання» рейтингу С.Барни (з 17,8% до 15,0%), незначне зростання А.Богданця (з 15,6% до 16,4%) та стрімке зростання рівня підтримки І.Побера (з 7,2% до 15,2%).
Можна констатувати, що команда І.Побера зуміла знайти вірну комунікативну стратегію спілкування з виборцями (акцентування уваги на особистому — здоров’ї городян, через проведення безкоштовного тесту для визначення рівня цукру в крові), що дозволило йому практично «увірватись» у групу лідерів.
Натомість, кампанії А.Богданця та С.Барни не вирізняються яскравістю та креативністю, хоча «за їх спинами» стоять потужні політичні бренди.
Мінімальні розриви між лідерами перегонів додають додаткової інтриги — той, хто зуміє успішно мобілізувати свій електорат, той отримає депутатські повноваження.

ПРОГНОЗ
Слід очікувати ще більшого загострення конкуренції між лідерами виборчої кампанії та проведення їхніми командами мобілізаційних заходів. Ймовірні «зняття» кандидатів-аутсайдерів на користь більш потужних та перспективних кандидатів.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району