У Тернополі чиновники "накосячили" на 250 тисяч

Прокуратурою розпочато кримінальне провадження Тернопільською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері розпочато кримінальне провадження за фактом невжиття посадовими особами Тернопільської міської ради заходів щодо сплати до бюджету майже 250 тисяч гривень.

Прокурорською перевіркою встановлено, що Тернопільською міською радою на підставі договору купівлі-продажу передано у власність підприємцю земельну ділянку у місті Тернополі без нарахування відповідної відновної вартості зелених насаджень.

За втручання прокуратури, спеціалістами Державної екологічної інспекції у області та членами комісії з оцінки стану та вартості зелених насаджень міської ради проведено розрахунок відновної вартості зелених насаджень на зазначеній земельній ділянці та нараховано підприємцю майже 250 тисяч гривень для сплати до бюджету. Окрім того, за фактом неналежного виконання посадовими особами Тернопільської міської ради своїх службових обов’язків прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість).

Додатково: Санкція статті інкримінованого злочину передбачає до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.