У туристів популярні маршрути релігійно-пізнавальної тематики: до Зарваниці, Почаєва та Кременця

Протягом 2013 року туристично-рекреаційний потенціал області презентували у 13 спеціалізованих всеукраїнських, міжрегіональних та міжнародних туристичних виставках та форумах.

“Виставковий стенд «Тернопільщина туристична» на кожному заході користувався великою популярністю, – кажуть в управлінні з питань туризму та курортів ОДА. – Відвідувачі та учасники туристичних виставок активно цікавилися новими маршрутами, маловідомими туристичними об’єктами краю та турами вихідного дня”.

Працівники управління з питань туризму та курортів, розповідаючи про потенціал області, користувалися туристично-рекреаційною картою Тернопільської області, а також різноманітними рекламно-інформаційними буклетами, випущеними управлінням з питань туризму та курортів.

До уваги візитерів виставкової експозиції нашої області для ознайомлення пропонувалася рекламно-презентаційна продукція історико-архітектурних заповідників, санаторно-курортних закладів, закладів розміщення, туристичних фірм, а також путівники, маршрути та туристичні карти Тернопільщини.

В загальному, з матеріалами туристичного спрямування на стенді Тернопілля за 2013 рік ознайомилось більше 10 000 відвідувачів, які отримали первинну інформацію з презентаційних матеріалів та представленого фото-банера управління, на якому відображено найпривабливіші туристичні перлини нашої області.

Як свідчить практика, ефект від участі у туристично-виставкових заходах помітний. Туроператори зі східних, центральних, південних областей України, а також іноземці, активно включають туристичні об’єкти Тернопільщини до своїх маршрутів, налагоджують контакти з місцевими туристичними організаціями, екскурсоводами.

Популярністю користуються у туристів маршрути релігійно-пізнавальної тематики: до Зарваниці, Почаєва та Кременця; любителів активного відпочинку приваблюють велотури, спелеотури, а також сплави по Дністру.