У Врадіївці міліціонер напав на активіста "врадієвських подій"

10 січня 2014 року у Врадіївці на Миколаївщині було скоєно напад на члена Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Миколу Чобану, який брав активну участь у подіях біля Врадіївськогорайвідділку міліції влітку минулого року. Напад вчинили колишні міліціянти.

Як повідомив керівник Врадіївської районного осередку Віктор Сідлецький, увечері було побито активіста організації. Повертаючись додому, Микола Чобану зазнав нападу з боку невідомих осіб. Як з’ясувалося, це працівники Врадіївського райвідділу міліції, одного з якого було раніше звільнено – Євген Стецюк. Свободівцеві пригадали штурм райвідділку, у якому той брав участь, та погрожували, запевняючи, що “життя у Врадіївці йому не буде”.

“Цей напад – помста за втрачену роботу і за той страх, що пережили міліціянти, переховуючись у підвалах від народного гніву. Але схоже, що ті події так нічому і не навчили злочинців у погонах. Бо націоналісти – це не ті врадіївці, яких вони можуть безкарно залякувати у своїх “катівнях”.

Микола зніме побої та напише заяву до міліції з приводу нападу. Розслідування та покарання ми візьмемо під свій контроль, аж поки буде покарано винних. Нехай це буде наукою для тих, хто ще насмілиться переслідувати активістів “врадіївських подій”, – заявив свободівець Віктор Сідлецький.