У Запоріжжі влада жорстоко розігнала Майдан

26 січня 2014 року міліціянти за допомогою так званих тітушок жорстоко розігнали людей, які блокували будівлю Запорізької ОДА.

Близько 21:00 “тітушки” почали кидати з-за спин міліції гранати “Терен 6”, після чого разом із міліцією пішли у наступ, жорстоко б’ючи людей. Десятки людей отримали травми, зокрема свободівці: голова Запорізької обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Віталій Подлобніков, Евген Алюшев та Олександр Фролов. Наймані владою бандити також вчинили напад на медпункт Майдану, побили лікарів та журналістів, які там перебували. Зараз бандити ходять по вулицям біля ОДА та нападають на людей, які випадково там опинилися.

“Режим впав в очах мешканців Запоріжжя остаточно. Запоріжжя більше ніколи не проголосує за “регіоналів”. Такого, що відбувалося сьогодні в Запоріжжі, місто не бачило ніколи. Голова ОДА Пеклушенко відверто вивів своїх бандитів на вулиці, остаточно втративши своє обличчя. Запоріжці цього не пробачать”, – заявив очільник прес-служби Запорізької обласної організації ВО “Свобода” Андрій Астраханцев.