У зв’язку з перепадами температури у Тернополі спостерігається утворення бурульок на дахах будинків та можливе їх падіння

Тернопільські комунальники попереджають жителів міста про бурульки, які звисають з дахів будинків і можуть бути небезпечними для пішоходів. Наразі у місті працюють спеціальні автопідйомники, за допомогою яких працівники комунальних структур очищають покрівлі будинків від снігових налипань.

Також комунальні структури використовують такий метод, як обгородження потенційно небезпечних ділянок.

– Комунальні служби здійснюють ліквідацію бурульок на тих будівлях, які вони обслуговують. Інші обслуговуючі підприємства, ОСББ, а також суб’єкти підприємницької діяльності, повинні самостійно виявляти та усувати бурульки з дахів будинків, які вони обслуговують або які перебувають у їх власності. Закликаємо тернополян у наступні декілька днів бути обережними та ходити на відстані 3-5 метрів від будинків та високих дерев, а власників автотранспорту не паркувати свої машини біля будинків, – повідомили у міській раді.
Також мешканців просять повідомляти муніципальну поліцію про несвоєчасне усунення бурульок, надіславши повідомлення з фото на Viber (0730151481) або зателефонувавши за номером 40-41-67, 40-41-68.