Українська і китайська компанії домовляються спільно виробляти акумулятори

Китайська компанія Lishen Battery спільно з українськими партнерами має намір збудувати в Дніпропетровській області завод із виробництва індустріальних акумуляторів та літій-іонних батарей.

“Першим спільним із Китаєм інвестиційним проектом має стати сучасний завод із виробництва новітніх індустріальних накопичувачів-акумуляторів і літій-іонних батарей усіх типів. Завод має намір побудувати китайська компанія Lishen Battery в Дніпропетровській області. При цьому українським партнером проекту може стати великий вітчизняний виробник акумуляторів корпорація «Веста». Орієнтовна вартість будівництва підприємства становить 350 млн доларів”, – ідеться у повідомленні.

У прес-службі поінформували, що наразі практично завершено низку необхідних підготовчих заходів. Вже підготовлено інвестиційний проект і узгоджено екологічний план будівництва, який передбачає зведення на заводі сучасного цеху з утилізації та вторинної переробки батарей за принципом замкнутого циклу.

На підприємстві перероблятимуться усі складові акумуляторів, у тому числі й електроліт, якого щорічно у навколишнє середовище на території України потрапляє понад 20 тис. тонн.

Переговори з Китайським Банком із надання кредитної лінії в сумі 350 млн доларів під державні гарантії українського уряду для будівництва заводу нині – на завершальній стадії.

Команда «Громадянської позиції» йде на вибори до Верховної Ради

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району