Українське Різдво: народження України або перезавантаження української матриці

7 січня о 14:00 активісти Євромайдану збираються провести флеш-моб “Українське Різдво: народження України або перезавантаження української матриці”.

Під час дійства сотні відкритих сердець євромайданівців запроектують Велике Серце України й звільнять його в Небо. Розписані візіями та мріями учасників кульки об’єднаються у жовто-блакитне українське серце, що з висоти Правди та Любові заб’ється з новим ритмом над усім українським народом та збудить нас до нового життя.

Ми об’єднаємо мрії українців з різних регіонів, різних статусів та уподобань. Священники, митці, волонтери, військові, лікарі, славне козацтво та дітлахи – усі пасіонарії ЄвроМайдану зможуть закласти свою ідею в творення Української Мрії.

Феєричне здіймання в небо українського Серця-Мрії супроводжуватиметься виступами громадських та культурних діячів й різдвяним концертом. Про цивілізаційні впливи України на історичне становлення Європи та світу за часів Руси, Козаччини, Визвольних змагань XX ст. та місії України на XXI століття розповідатимуть Тарас Чухліб, Володимир Шовкошитний, Ігор Гирич, Кирило Стеценко та інші.

Збір волонтерів о 12.00 біля Лядських Воріт (котрі охороняє Архангел Михаїл). Маємо крила для “армії ангелів”. Ми обійдемо громадські епіцентри Майдану аби закликати людей взяти участь у події. Власне треба буде скликати – священників, лікарів, козаків та дітлахів, роздати їм кульки та надихнути на епічне творення надпису))). Окрім того є потреба в фотографах та відеофіксаторах! Телефон для зв’язку: 068 358 41 20.

Завдання акції:
– Запроектувати сенси, коди та цінності України, щонароджується для нового життя в умовах Креативної Епохи XXI століття;
– Залучити учасників ЄвроМайдану та громадян України до Різдва України;
– Оновити і зарядити добром душі українців через ініціацію народження нової України;
– Сформувати людський та культурний простір для майбутньої спільнодії;

Флеш-моб є частиною великого проекту “Український Світ”, метою якого є творення та поширення національного культурного коду українців на своїй землі та по всьому світу. Запрошуємо усіх охочих долучатись до планування та спільнодії на цьому шляху.

Ініціатори: Ангели-поштарі та ініціатива Різдвяне Майданування.