Український фільм «Метелики» номінований на голівудську премію

Фільм Віталія Воробйова  «Метелики» виробництва Film.ua Group включений до шорт-листа голлівудської премії Всесвітнього товариства візуальних спецефектів VES Awards. По це повідомляє прес-служба продакшну.

Візуальні ефекти до фільму «Метелики» створювала компанія Рostmodern , що входить до Film.ua Group. У відповідності з архівними документами фахівцями в галузі комп’ютерної графіки у фільмі були відтворені міста Прип’ять і Чорнобиль, атомна станція і прилеглі території, фатальний вибух, рятувальні та ліквідаційні роботи, які проходили на території станції.

Фільм «Метелики», що став єдиним представником країн СНД, потрапив відразу до двох номінацій: «Видатні візуальні спецефекти у телевізійній програмі» (Outstanding Visual Effects in a Broadcast Program) та «Створення видатної локації для реклами або телевізійної програми (Outstanding Created Environment in a Commercial or Broadcast Program).

Суперниками українського фільму стали серіали «Гра престолів» (Game of Thrones), «Щ.І.Т.»  (Agents of SHIELD), «Майже людина» (Almost Human), «Зоряний крейсер Галактика» (Battlestar Galactica), «Пекло на колесах» (Hell On Wheels).

Прем’єру фільму «Метелики» в Україні  показав канал «Інтер»,  у Росії – «Первый канал». Дванадцята щорічна премія  пройде на початку лютого у Лос-Анджелесі, в готелі The Beverly Hilton Hotel.