Українці пікетують ООН, Давос та дипустанови в США та Європі

Українці у США та Європі знову масово виходять на акції протесту у зв’язку із подіями 22 січня у Києві. Вони закликатимуть Захід до активніших дій та повернення миру в Україну, повідомляє VIDIA.

Зокрема, просто зараз у Нью-Йорку українці пікетують будівлю ООН. Вони закликають ООН допомогти припинити терор в Україні.
Українці зокрема вимагають провести засідання Ради Безпеки ООН, присвячене питанню кризи в Україні та трагічній загибелі людей у вуличних протестах у Києві.

Також українці планують пікетувати Білий Дім у Вашингтоні із закликом до активних дій.

У Вашингтоні також пікетували посольство Німеччини та представництво ЄС з вимогами запровадити санкцій до українських посадовців, які чинять насильство в Україні. Як повідомили активісти, до пікетувальників вийшов консул Німеччини Knut Abraham і запевнив, що в ЄС уважно слідкують за подіями в Україні та збираються відреагувати якнайшвидше.

На свій Євромайдан зберуться у Портленді та Чикаго, США.

23 січня у Лісабоні та Порту українці пікетуватимуть дипломатичні установи. «Кримінальна хунта Януковича розпочала фізичну розправу над українським народом. Тепер від кожного з нас залежить перемога над нелюдами», – пишуть організаторипікету у соціальній мережі.

23 січня Українці з різних країн ЄС збираються у Давосі, де відбувається Всесвітній економічний форум.

«Завтра місто Давос, що в Швейцарській конфедерації, має стати найбільш українським містом Західної Європи. Тому я запрошую всіх українців, які тимчасово або постійно проживають в Європі, скласти компанію і провести четвер на гірськолижному курорті Давосі. Подихаємо повітрям, поговоримо з європейцями», – написав у мережі Facebook бізнесмен Олейніков, якій кілька років тому втік від переслідувань в Україні.

Раніше повідомлялося, що Давоський форум має відвідати прем’єр-міністр Микола Азаров. Однак Форум відкликав запрошення прем’єр-міністра України, який мав виступити за засіданні в п’ятницю, на фоні ескалації насилля в Києві, повідомляєУкраїнська правда.

Українці у Сан-Франциско 26 січня зберуться під Генеральним консульством Німеччини із закликами: «Меркель, зроби щось», «Європо, США – до дії»!

«За останні кілька тижнів мирні акції протесту на Україні стрімко перетворюються на громадянську війну. Вже є сотні важко поранених, побитих спецміліцією та закатованих бандитами. Ні США, ні країни Європи не прийняли жодних конкретних рішень (санкцій, резолюцій, законів) щодо осуду диктатури Януковича в Україні. Ми запрошуємо прийти на акцію протесту до Генерального Консулату Німеччини в Сан-Франциско, щоб виказати наше невдоволення пасивністю Європейського Союзу щодо ситуації в Україні», – пишуть організатори акції у Сан-Франциско.