Українці в США знімуть фільм про Євромайдан

Восьмеро представників української діаспори у США працюють над документальним фільмом про Євромайдан.До роботи над проектом обіцяють залучити голлівудських кінематографістів,повідомляє портал vidia.org. 

Із перших тижнів Євромайдану в Києві перебували українець з Чикаго Юліан Гайда та семеро його друзів. Вони створили «Журналістський колектив Євромайдану» (The Euromaidan Journalist Collective) і розпочали роботу над документальним фільмом «Погляд з Майдану». Автори очікують, що повнометражна англомовна стрічка вийде вже цієї осені. Долучитися до проекту мають також голлівудські кінематографісти.

Вже зараз автори представляють уривки майбутнього фільму. Презентації вже відбулися у Клівленді та Чикаго, заплановані також у Нью-Йорку та Торонто.

За інформацією порталу vidia.org, деякі представники команди досі у Києві – збирають відео-матеріал. Інша частина групи шукає кошти для реалізації проекту. Молоді документалісти сподіваються на підтримку української громади та громадських організацій діаспори.