Українці вже не довіряють ані владі, ані опозиції – політологи

Для мітингувальників рішення всіх представників нинішньої влади виглядають не легітимно, але довіри до опозиції у мітингувальників теж немає. Про це на прес-конференції заявили політологи Ігор Левченко і Костянтин Матвієнко.

За їх словами, ситуація в Україні діями політиків призвела до того, що будь-які рішення судів для людей виглядають не легітимними. І для громадян взагалі не залишилося жодного органу, рішення якого будуть вважати легітимним, адже всі органи підпорядковуються чинному Президенту і уряду.

Водночас рівень довіри людей до опозиції не перевищує 50% за оцінкою політологів.
Вони підкреслили, що в середині натовпу в центрі Києва рівень довіри до опозиції навіть менше 50%.

“Більшість людей, які стоять на Майдані, не довіряють опозиції, але визнають, що вона є політичним інститутом, а опозиція робить трагічну помилку, коли свою інституційну спроможність зменшує своєю бездіяльністю”, – резюмував Матвієнко.

Він нагадав, як Яценюк кілька тижнів тому пообіцяв запропонувати план дій, який приведе до української перемоги. “І де ця команда, де ці заходи, де цей план?”, – Сказав експерт.

Він додав, що опозиція поки що виконує потрібну роботу, витягуючи людей з в’язниці, намагається чинити опір рішенням суду, але цього для контролю за мітингувальниками мало.