Ультраси будуть захищати Київ від "тітушок"

Ультрас Динамо формують загони самооборони. Про це йдеться в повідомленні в групі ультрас у соцмережі ВКонтакте.

“Сьогодні вночі “шістки” чинної влади вивели на нічні вулиці Києва продажних козлів – “тітушек”, метою яких було – бити людей , які підтримують опір режиму “громадянина Януковича”, пошкоджувати їхні автомобілі і наносити шкоди місту”, – обурюються футбольні фани.

Вони закликають небайдужих “збирати на цю ніч екіпажі самооборони на авто” .

“Беріть із собою засоби самооборони (як для пошкодження звезених до Києва гопників – бандитів, так і те, що захистить Вас від їх атак. Якщо є можливість носити бронежилет – одягайте)”, – радять автори повідомлення.

Координацію планує вести безпосередньо WBC, проте активістам радять стежити за інформацією від Евромайдана і Автомайдану .

Вони заявляють, що не виступають за політиків чи “проти Росії і росіян”, а хочуть захистити Київ і Україну. Також ультрас закликають не брати участь у зроблених найманцями погромах.

“Ми звертаємося до всіх фанатським рухам України: хлопці, не допускайте того, щоб люди з Ваших рядів велися на цей “брудний “заробіток! Всі, хто читає це зараз: якщо Ваші знайомі отримують такі пропозиції, або знають людей, які підписуються під це – впливає на них “, – йдеться в заяві.

Як відомо, в ніч з 20 на 21 січня в Київ “тітушки” здійснювали напади на активістів, а також громили майно киян; частину з них вдалося нейтралізувати.

2e9390f-ul-tras-1