В Бережанському районі відкрили сучасне швейне підприємство

В c.Жуків, Бережанського району відбулося урочисте відкриття новоствореного сучасного швейного підприємства ТОВ «Мануфактура». Цієї події жителі села чекали з нетерпінням. Ошатно прибране приміщення, музика духового оркестру та дзвінкий спів  вихованців Жуківської музичної школи забезпечили урочистість святковій події. Юні артисти від імені жителів села дякували керівнику ТОВ “Мануфактура”   Гаркоту Ігору Богдановичу за те, що він повірив в їхніх людей, повірив в їхнє село.

В церемонії відкриття взяли участь голова районної ради Василь Білик , голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич, сільський голова  Василь Крамар, начальник відділу економічного розвитку РДА Володимир Урдейчук, директор районного центру зайнятості населення Богдан Дубінський, жителі села та навколишніх сіл.

«Люди – це найбільша цінність  і вони повинні працювати на своїй рідній землі. Ми покажемо Європі, що можна працювати в Україні. Ми будемо працювати і підтримувати економічну міць нашої держави» – підкреслив керівник фабрики.

Після урочистого перерізання стрічки найперше, що кидається у вічі – це освітлення, чистота та високотехнологічне сучасне обладнання провідних брендів: швейні машинки із програмним забезпеченням, столи, праски із подачею пари та інше устаткування. Підприємством вкладено значну суму інвестицій: проведено капітальний ремонт приміщення, влаштовано систему опалення на альтернативні види палива. Для працівників створені хороші побутові умови.

За добрим християнським звичаєм місцевий священик освятив і окропив швейний цех святою водою та у спільній молитві поблагословив керівника та працівників на добру справу та хорошу працю.

Надалі І. Гаркот ознайомив керівництво з процесом виробництва підприємства. Наразі швейна фабрика починає свій старт з 25-ти робочих місць. До кінця 2018 року заплановано розширитись до 70 робочих місць.

Спеціалізація ТОВ «Мануфактура» – це пошиття чоловічих сорочок. Запланований обсяг виробництва 10 тисяч штук виробів в місяць. Продукція, що виготовлятиметься на фабриці буде експортоорієнтованою. Зовнішньоекономічна діяльність буде проводитись із країнами ЄС: Польща, Німеччина, Швеція.

Конкурентну і стимулюючу до постійного зростання продуктивності праці заробітну плату заплановано встановити на рівні 10 тисяч гривень для працівника.