В Кременці визначили кращих по стрибкам з трампліна

Визначилися переможці Чемпіонату України із стрибків з трампліна та лижного двоборства серед юніорів, який проходив у Кременеці. Уже не вперше кращими у своїх вікових категоріях стали вихованці Кременецької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву.

Серед абсолютних переможців: Андрій Пилипчук, Іван Пилипчук, Віталій Гребенюк, Василь Чава, Лілія Романюк.

Цього року змагання були приуроченні 22 Олімпійським іграм.

Цьогоріч на «білій олімпіаді» виступатимуть троє уродженців Кременецького району: Андрій Мандзій, Олександр Оболончик (санний спорт) та Віктор Пасічник (лижне двоборство).

Із визначною подію краю привітали перших тренерів, батьків та молодших колег перший заступник голови обласного відділення НОК України – Віталій Ігнатенко, начальник управління з фізичної культури і спорту ОДА – Ігор Підгайний, представник міністерства молоді і сорту України Роман Рудницький. Олімпійцям побажали гідно представити наш край, а учасникам чемпіонату – вдалих стартів і високих результатів.

Молоді спортсмени не підвили – викладалися на всі сто. Особливо потішили двоєборці різних вікових категорій. Загалом у програмі змагань стрибки із трампліна 40, 30 і 15 метрів, біг 4, 3 та 2 кілометри відповідно.

За звання найсильнішого змагалися вихованці 4 спеціалізованих спортивних шкіл, а саме: з Надвірної, Ворохти, Верховини та Кременця.

Після двох днів виснажливих змагань із різних видів програми чемпіонами та призерами стали: Андрій Пилипчук, Віталій Гребенюк, Василь Чава, Валентин Пасічник, Іван Пилипчук, Анатолій Фурсик, Артем Куцевич, Олександр Шумбарець, Лілія Романюк, Ельвіра Безкровна, Тетяна Пилипчук, Любомир Плисюк.