В кримську міліцію поступило 50 міліціянтів

Міліція автономії поповнила свої ряди молодими фахівцями, які відтепер будуть нести службу в підрозділах дільничних інспекторів міліції та патрульної служби.

Урочистий випуск курсантів з прийняттям присяги на вірність народу України відбувся 24 січня у Євпаторійському училищі професійної підготовки працівників міліції при ГУМВС України в АР Крим. У цей святковий день професійне навчання закінчили 50 молодих міліціонерів.

Випускники навчальних взводів протягом усього періоду навчання вивчали тактико-спеціальну, вогневу і фізичну підготовку, основи медичної допомоги та інші предмети. Всі курсанти успішно склали випускні іспити, проведені у відповідності з усіма вимогами наказів МВС та програмою навчання.

Начальник Євпаторійського міського відділу міліції підполковник міліції Василь Кузнєцов, відкриваючи урочистий захід, зазначив, що робота в органах внутрішніх справ завжди була почесною і в той же час не легкою. Василь В’ячеславович привітав випускників з прийняттям Присяги та вступом до лав кримської міліції.