В Криму заборонили діяльність і символіку "Свободи"

Президія Верховної ради Криму заборонив у понеділок діяльність і символіку націоналістичної партії ” Свобода” , активісти якої беруть активну участь у зіткненнях з міліцією в Києві і захопленнях обласних адміністрацій у регіонах України , повідомляє прес -служба кримського парламенту.

Верховна рада Криму заборонив партію українських націоналістів ” як загрозу національній згоді , громадської безпеки та правопорядку ” .

Парламент автономної республіки також зажадав від міністерства юстиції заборонити діяльність “Свободи” на всій території країни.

Президія кримського парламенту також доручила регіональним управлінням МВС посилити охорону на залізничних вокзалах , автовокзалах , аеропортах і на Перекопському перешийку, що з’єднує півострів з іншими регіонами України .

Мітинги в Україні почалися в листопаді минулого року , коли Кабмін оголосив про паузу в євроінтеграції. Чергове народне віче , яке опозиція провела 19 січня, переросло в зіткнення радикалів з ​​правоохоронцями в Києві. У результаті заворушень загинули три людини. Опозиція вимагає відставки уряду і продовження євроінтеграції .

Радикально налаштовані опозиціонери захопили обласні адміністрації в декількох регіонах на заході України , спроби захоплення адміністративних будівель здійснюються також в центральних і південних регіонах країни.