В Монастириській закликають до дотримання елементарних норм культури

Працівники КП «Монастириський комунсервіс» прибирають у міському парку, на дитячому майданчику, міському кладовищі. За міським стадіоном закріплений працівник, який підтримує в належному стані газон, трибуни.

Але хотілося б дотримання елементарних норм культури і від жителів та гостей міста Монастириська. Адже до куп сміття, розібраних мурів стадіону, захаращеної території та будівлі колишнього дитсадка призвели не лише час та стихійні лиха ?

Для прикладу. В минулому році коштами міського бюджету з залученням безробітних, які перебувають на обліку в РЦЗ, вперше з часу закриття дитячого садочка «Сонечко» було проведено генеральне прибирання, вивезено більше 10-ти самоскидів сміття, будівлю законсервовано – двері та вікна 1-го поверху забито дошками. Не зважаючи на це, дошки неодноразово зривалися, територія садочка і дальше залишається смітником, а приміщення використовується як «громадська вбиральня».

Також дуже прикро, що мури стадіону просто розбирають по цеглинах,  на новозбудованій зупинці громадського транспорту поламано лавку, у міському парку було понищено лавки. Цей перелік можна продовжити.

Міською радою вживаються заходи для вирішення даних проблем:

– для будівлі садочка виготовляється технічний паспорт та документація на земельну ділянку, яких не було взагалі;

– виділені кошти для виготовлення робочого проекту для капітального ремонту міського стадіону;

– постійно виділяються кошти для утримання міського парку, кладовища та іншого комунального майна;

– організовуються громадські роботи для прибирання території міста.

Без участі громади вирішення цих проблем не можливе. Жителі міста можуть і повинні не просто цікавитися: як, скільки і куди витрачаються бюджетні кошти, але бережливо ставитись до всього, що в місті збудовано, відремонтовано, придбано та зроблено. Кожен житель має берегти сам і не бути байдужим, коли хтось інший нищить чи ламає огорожі, лавки, дерева.

ДАВАЙТЕ ДБАТИ ПРО ЧИСТОТУ, ОХАЙНІСТЬ ТА БЛАГОУСТРІЙ МІСТА РАЗОМ !