В Тернопільській області 4 людини загинули від переохолодження

У період різкого зниження температури повітря в області все частіше фіксують випадки обмороження і переохолодження людей. Протягом минулої доби зареєстровано 2 випадки переохолодження.

Так, учора, в Тернополі, на вулиці Київській, знайшли тіло чоловіка без ознак життя, а в першу Тернопільську міську клінічну лікарню поступив житель селища Козлів Козівського району 1975 року народження з діагнозом «Відмороження 1-2 ступеня обох кистей рук».

Рятувальники закликають громадян берегти здоров’я, не допускати переохолодження організму.

«З початку року в області загинуло від переохолодження 4 особи, травмовано 11 осіб, тому в холодну погоду потрібно берегти себе від цього стану», – каже начальник медичної служби управління Державної Служби з надзвичайних ситуацій Олена Воробець.

Найуразливішими ділянками є кисті рук, стопи, голова. Фахівці радять, що під час перебування на морозі одяг має бути зимовий, по сезону, тепле, не тісне взуття.

«Якщо ваша робота пов’язана з перебуванням на свіжому повітрі – не забувайте про теплий чай, каву, їжте хліб з салом, заходьте в тепле приміщення, щоб обігрітися час-від часу, не виходьте на вулицю, якщо ви в стані алкогольного сп’яніння, бо може настати загальне переохолодження організму, що часто закінчується летально», – радить Олена Воробець.