В Тернополі відбувся фестиваль вертепів "Українське Різдво" (фото)

Фестиваль вертепів відбувся у Тернополі на бульварі Данила Галицького 12 січня. Тут лунали колядки, щедрівки, віншування та Різдвяно-Новорічні пісні. Свято для тернополян під назвою «Українське Різдво» підготувала міська влада, а відбулося воно за сприяння міського голови Сергія Надала.

vertepy1

Також на бульварі цими днями проходить  Різдвяний гастрономічний фестиваль «Галицька дефіляда», яку організували місцеві ресторатори. Тож усі охочі мали можливість не тільки послухати коляду, але й скуштувати смачні натуральні страви традиційної української кухні.

Вітаючи тернополян та гостей міста зі святами міський голова Тернополя Сергій Надал, зазначив:

«Ми зараз живемо в період Новорічно-Різдвяних свят, період, коли, не дивлячись на тривожні повини політичного життя, українці святкують, колядують, ходять в гості до родини, роблять подарунки одні одним. Наша Різдвяна «Галицька дефіляда» і Різдвяні виступи творчих колективів – це подарунки, які тернополяни роблять собі, своєму місту.

vertepy3

Традиційно наші предки на Різдво майстрували шопки, вертепні зірки, готували, поновлювали сценарії вертепних дійств, готували костюми. Щоб вітати один одного зі святами. Щоб разом пережити з максимальним емоційним захопленням ці свята. Сучасні українці радо продовжують ці звичаї.

Вертеп – це унікальне дійство. Ми щороку його бачимо іншим. Бо в ньому переплітається тисячолітня традиція і сьогодення. Все це перемішується з народним гумором. Щороку ми бачимо нових героїв, або додаткові сюжетні лінії. Вертеп – це сучасність і традиція одночасно.

Зичу усім тернополянам доброго настрою. Бажаю нам усім дружно завершити різдвяні свята, набратись оптимізму і доброго настрою. Бо нас чекають великі справи і великі зміни в країні. Дай нам усім, Боже, здоров’я і удачі у новому році!».