В Тернополі відтепер на 26 пожежників більше

20 грудня в навчальному пункті Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області відбувся черговий, тепер вже п’ятнадцятий випуск слухачів.

В урочистій обстановці 26 юнаків та дівчат отримали свідоцтво про закінчення курсу первинної підготовки зі здобуттям робітничої професії пожежного-рятувальника та склали Присягу працівників органів та підрозділів цивільного захисту на вірність українському народові. Всі вони після проходження навчання та здачі випускних іспитів поповнили ряди пожежно-рятувальної служби Тернопільщини.

Новоспечених рятувальників привітали керівництво Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області та ветерани пожежно-рятувальної служби.

 

«Сучасні рятувальники здатні не лише вирішувати широке коло завдань, яке стосуються безпеки та порятунку людей, запобігання та гасіння пожеж, надання допомоги під час стихійних лих, повеней, аварій та катастроф, – підкреслив генерал-майор служби цивільного захисту Євген Лукавий, – вони є прикладом мужності, благородства та відваги, адже ризикуючи власним життям рятують життя іншим».

Він побажав випускникам гідно і мужньо виконувати свій обов’язок, а день, коли ті одягли погони, визнав першим їхнім подвигом, відзначивши, що обраний ними життєвий шлях є почесним, але далеко не простим.

До слова, начальний пункт Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області, з початку свого заснування, провів навчання за програмою первинної профпідготовки близько 346 кандидатів на службу в підрозділах служби цивільного захисту.