В Тернополі є "гаряча лінія", де можна розповісти про підозрілих людей

Основне завдання штабу громадської безпеки, який створений виконавчим комітетом Тернопільської міської ради, постійне інформування мешканців про суспільно-політичну ситуацію в Тернополі та Україні, забезпечення громадської безпеки, своєчасне реагування на будь-які події надзвичайного характеру. Перше засідання штабу відбулося 27 січня. Заступник начальника міського відділу УМВСУ Андрій Фірман повідомив, що акції протесту в Тернополі проходять мирно, не затримано жодного активіста.

Міський голова Тернополя, голова штабу Сергій Надал зауважив, що на даний час більшість депутатів міськради уже ввійшли в громадське об’єднання «Охорона громадського правопорядку» та забезпечують порядок на своїх округах.

«Нам потрібно вберегти людей від провокаторів. Збільшити кількість міліцейських патрулів можна за рахунок самих депутатів і їх помічників, які крім цього повинні визначити найбільш небезпечні місця у своїх округах. Також найнеобхідніше чергування біля адмінбудівель в центрі міста», – підсумував очільник міста.

Про підозрілі групи людей на вулицях міста, надзвичайні та небезпечні ситуації, провокації тощо просимо тернополян повідомляти на гарячі лінії штабу громадської безпеки за тел.: 1580 та 23-63-97 – інформаційно-аналітичний відділ управління надзвичайних ситуацій міськради або 102 та 27-12-30 – чергова частина міста Тернопільського міського відділу УМВС України в Тернопільській області.