В Зборівському районі – новий керівник

Новопризначеного Президентом України керівника Зборівської райдержадміністрації представив мешканцям району голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян.

Очолюватиме район Юрій Козіцький, який до цього був керівником департаменту розвитку інфраструктури Тернопільської облдержадміністрації.red12

Керівник області заявив, що незважаючи на молодий вік нового очільника району, в обласній адміністрації він проявив себе наполегливим та ініціативним керівником. Валентин Хоптян покладає великі надії на Юрія Козіцького і вірить, що з його приходом Зборівщина буде лише процвітати. Очільник регіону привітав мешканців району з наступаючими новорічно-різдвяними святами. Побажав усім миру, злагоди, добра та благополуччя. Натомість, зборівчани привітали керівника області та нового очільника району різдвяними віншуваннями та колядками.

Голова Тернопільської ОДА після представлення нового очільника району також провів нараду на тему «Реалізація у регіонах завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону. Підсумки результатів 2013 року, плани на 2014 рік. Створення належної соціальної інфраструктури в населених пунктах”.