Валентин Хоптян: "Нива продовжує пошуки крупного спонсора"

Наші джерела в Тернополі сповіщають, що з завершенням осінньої частини чемпіонату до команди більше не причетні її, мабуть, вже колишній президент Автанділ Мдінарадзе, а також заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Петро Гоч, який займався пошуками фінансування для взятої під крило ОДА Ниви.

Зі слів інформаторів, цей дует відсторонив від керівництва клубом особисто керівник облдержадміністрації, почесний президент ФК Валентин Хоптян. На жаль, пан Мдінарадзе на дзвінки не відповідав. А ось пан Хоптян від короткого коментаря стосовно даної ситуації не відмовився.

— Ні Гоча, ні Мдінарадзе я особисто не відлучав, — каже Валентин Антонович. — Питання — чому вони вирішили піти — задавайте їм особисто. Єдине, в чому вас можу запевнити — команда була, є й буде. Взимку ми підсилимося, щоб навесні виглядати ще солідніше. Наразі триває процес пошуку нового, крупного спонсора. Досі Нива позиціонувала себе, як народна команда. Однак бачимо, що без потужного спонсора спільними зусиллями багатьох бізнесменів впоратися буде важко. Тому ведемо переговори з кількома успішними аграріями, а також з уродженцем Тернопілля Дмитром Фірташем, який допомагав Ниві досі і, думаю, не відмовиться від неї й надалі.