Хоптян грозиться провірити усі лампочки в своїх районних намісників

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян заявляє, що в області завершується реалізація програми “Будуємо нову Тернопільщину – освітлене Тернопілля”.jkujk

З метою реалізації у регіонах завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону,Керівник області обіцяє у районах влаштувати рейди та перевірки на предмет освітлення навіть найменших сіл. Про це очільник регіону заявив журналістам під час робочої поїздки у Кременецький район.
“Ми дійшли до кожного села, але я не повністю задоволений якістю освітлення деяких населених пунктів. Є такі села, де зробили якісно і сьогодні освітлюються всі вулиці. Є й такі населені пункти, де ця робота проведена частково. Але приємно, що люди самі звертаються і вказують, де потрібно ще освітити. Тому ми зараз аналізуємо проведену роботу, проведемо перевірки і зробимо висновки”, – заявив голова Тернопільської ОДА.

З метою реалізації у регіонах завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, на даний час в області освітлено майже тисячу населених пунктів, а це майже 90%. Повністю освітлено 446 населених пунктів, частково – 467.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району