Хоптян грозиться провірити усі лампочки в своїх районних намісників

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян заявляє, що в області завершується реалізація програми “Будуємо нову Тернопільщину – освітлене Тернопілля”.jkujk

З метою реалізації у регіонах завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону,Керівник області обіцяє у районах влаштувати рейди та перевірки на предмет освітлення навіть найменших сіл. Про це очільник регіону заявив журналістам під час робочої поїздки у Кременецький район.
“Ми дійшли до кожного села, але я не повністю задоволений якістю освітлення деяких населених пунктів. Є такі села, де зробили якісно і сьогодні освітлюються всі вулиці. Є й такі населені пункти, де ця робота проведена частково. Але приємно, що люди самі звертаються і вказують, де потрібно ще освітити. Тому ми зараз аналізуємо проведену роботу, проведемо перевірки і зробимо висновки”, – заявив голова Тернопільської ОДА.

З метою реалізації у регіонах завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, на даний час в області освітлено майже тисячу населених пунктів, а це майже 90%. Повністю освітлено 446 населених пунктів, частково – 467.