Валентин Хоптян привітав представників Євромайдану з Днем Святого Миколая

Валентин Хоптян привітав представників Євромайдану з Днем Святого Миколая. Сталося це в неординарний спосіб – в  приймальню голови Тернопільської облдержадміністрації завітав Миколай зі своїми помічниками з Євромайдану Тернополя (у ролі Миколая – громадський активіст, учасник Євромайдану Олександр Башта. В ролі помічників Миколая – депутати від ВО Свобода). Пан Олександр був зодягнений у костюм св. Миколая, з короною та бородою. Гості бажали подарувати Хоптяну різочку.

foto 132 044

Керівник області зустрів гостей солодким подарунком, розповів, що сьогодні протягом дня відвідує дітей і вітає з Днем Святого Миколая. Голова ОДА повідомив, що зранку усі заступники та начальники департаментів і управлінь роз’їхалися по області, де передали 3,5 тисячі подарунків, насамперед дітям-сиротам, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Валентин Хоптян побажав своїм гостям, серед яких були депутати обласної ради веселих свят та достатку у Новому році, а різки попросив передати тим, хто привів в приміщення приймальні пана Олександра Башту.

Богданець побив людину і підставив Президента

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району